Gittiği Heryerde Soyunup Çıplak Pozlar Veren,Belçikalı Playboy Modeli Marisa Papen

Yayında 2 ay önce

Gittiği Heryerde Soyunup Çıplak Pozlar Veren Belçikalı Playboy Modeli Marisa Papen

marisa papen yine soyundu

Mısır, İsrail,Kudüs'ten,Vatikan'a ve hatta Türkiye'de Ayasofya'da bile soyunan Marisa Papen kişisel internet sitesinde yaşam tarzını ‘özgürlüğün çıplak hali' olarak nitelendiriyor.

Gittiği ülkelerde özellikle dini ve tarihi öneme sahip yerlerde soyunarak çıplak pozlar veren Marisa Papen defalarca provakatör suçlamasıyla tutuklanmış her seferinde serbest bırakılmıştır.

İşte! Gittiği Heryerde Soyunup Çıplak Pozlar Veren Belçikalı Playboy Modeli Marisa Papen'in Soyunduğu Yerler ve Skandal Olayları;

Daha önce Mısır'daki Karnak Tapınağı'nda verdiği poz yüzünden göz altına alınan çıplak pozlarıyla ünlü Belçikalı model Marisa Papen, Mescid-i Aksa'nın batı duvarı olan Kudüs'teki Ağlama Duvarı'nın önünde çıplak poz verdi.

Mısır'da verdiği çıplak poz nedeniyle göz altına alınan Belçikalı model Marisa Papen, 3 günlük İsrail ziyaretinde bulundu ve fotoğrafçı Mathias Lambrecht'in objektifine çıplak pozlar verdi. Mısır'daki Karnak Tapınağı'nda verdiği poz yüzünden gözaltına alınan Papen, bu kez de Yahudiler için kutsal mekanlardan biri olan Ağlama Duvarı önünde soyundu.

AMACIM SINIRLARI ZORLAMAK

İnternet sitesinden açıklama yapan 26 yaşındaki model 'din ile siyasetin sınırlarını zorlamayı hedeflediğini' söyledi. Papen "Mesaj kutumun tehdit içeren nefret mesajlarıyla dolu olduğunu biliyorum. Herkes öfkesini mesajlarıyla dökmeye çalışıyor. Sakin olun: Mesajlarınızı açmıyorum bile" ifadelerini kullandı. Papen, kişisel internet sitesinde yaşam tarzını ‘özgürlüğün çıplak hali' olarak nitelendiriyor.

Ayasofya'da tesettüre girip çarşafını kaldırarak poz veren Papen, fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Mısır'da antik piramitlerin önünde ve Kudüs'teki kutsal noktalara giden ve burada çıplak poz verdiği için büyük tepki çeken Belçikalı manken Marisa Papen'in Türkiye'nin çeşitli yerlerinde de fotoğraf çektirdiği ortaya çıktı. Papen başta İstanbul olmak üzere Kapadokya ve Adıyaman'a gittiğini söyledi.

‘BEKÇİLERİ HARİCİNDE İNSANLARI ÇOK ÇEKİCİ' 

Papen, "Türkiye'nin bana sunduklarından çok memnun kaldım. Yaptığımız fotoğraf çekimi için rüşvet vermiş olsam ve bayağı uğraşmış olsak da Türkiye Dünya'daki en muhteşem yerlerden biri. Yemekleri ve coğrafyası unutulmaz. Bekçileri haricinde insanları çok çekici. Bize yardım eden herkese teşekkür ederiz, siz kim olduğunuzu biliyorsunuz" yorumunu paylaştı.

Türkiye'de çektiği çıplak fotoğraflar büyük tartışma yaratan Papen, "Daha önce de çok kez söylediğim gibi Tanrı tarafından yaratılan bir vücut nasıl saldırgan olabilir" ifadesini kullandı. Sözcü'nün aktardığı habere göre Papen, "Artık kalbimizi ve içgüdümüzü dinleyemiyoruz. Doğduğumuz andan itibaren beynimiz yıkanıyor" diye konuştu. Türkiye'deki siyasi ve sosyal durumu bilmediğini söyleyen Papen, "Ben haberleri takip etmiyorum, ortağım ve fotoğrafçı Jesse'nin de bildiğini sanmıyorum. Türkiye'yi takip etmememiz bir avantaj olmuş zira durumu bilseydik, bu işi yapmayabilirdik" dedi.

Ayasofya'da tesettüre girip çarşafını kaldırarak çıplak poz veren Belçikalı model Marisa Papen, şimdi de Vatikan’ı karıştırdı.

The Sun gazetesi, 16 Aralık Pazar günü, Vatikan'ın merkez meydanında kıyafetini tamamen çıkararak fotoğraf çekimi yapan model Marisa Papen ile fotoğrafçı Jesse Walker'in gözaltına alındığını bildirdi. Sosyal medyaya yerleştirilen karelerden birinde, tamamen çıplak olan 26 yaşındaki model Aziz Petro Katedrali önünde büyük tahta haçı taşıyor.

Bir diğer karede, haça iplerle bağlanan genç kadının alına beyazlar içinde bir adam kanla haç çiziyor. Üçüncü karede ise model, Aziz Petro Meydanı'nda iki İncil kitabı üzerinde oturuyor.

Papen, "En çok dini kurumlarda nefret ediyorum. Hepsi insafsız ve sadece parayı düşünüyor" dedi.

Polis karakoluna getirilerek ifadesi alınan çiftin 10 gün süreyle tutuklu kalacağı aktarıldı. Belçikalı model Papen, geçen yıl Mısır ve Kudüs'te çektirdiği fotoğraflar sonrası gözaltına alınmıştı.


Yorumlar