Yeni İmajı Olay Oldu! Şeyma Subaşı Lolita Pozları...

Yayında 4 hafta önce

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün bir moda çekimi için kamera karşısına geçti. Verdiği lolita pozlarıyla gündeme gelen Subaşı'dan yeni bir fotoğraf daha geldi. Şeyma Subaşı'nın köpek pozu sosyal medyada olay oldu. Özellikle son iki gündür Instagram'da paylaştığı fotoğraflarla çok konuşulan Şeyma Subaşı'nın, verdiği pozlarla nafaka alma konusunda sıkıntı yaşayabileceği düşünülüyor.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra aldığı 120 bin lira nafaka ile adından hala bahsettiriyor. 'Tek boşanıp nafaka parasıyla gezen ben miyim?' diyen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün bir moda çekiminde verdiği cesur pozlarıyla gündem olurken, sosyal medyadan paylaştığı köpek pozuyla isminden daha çok söz ettirdi.


Acun Ilıcalı ile evlendikten sonra ünlenen, boşandıktan sonra daha çok gündemde kalmayı başaran Şeyma Subaşı, bir moda çekimi için kamera karşısına geçti.
Guido Senia ile ilişkisine tam gaz devam eden Şeyma Subaşı, bir moda çekimi için objektif karşısına geçti. Cesur pozlarıyla sosyal medyanın en çok konuştuğu isim oldu. Subaşı'na, çekimlerde 'lolita' imajı verildi.


Sosyal medyada verdiği tuhaf görüntüler sebebiyle Şeyma Subaşı'nın nafasında değişiklik yapılabileceği yönünde yorumlarda bulunuldu.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Bu gönderiyi Instagram'da gör

????

Seyma (@seymasubasi)'in paylaştığı bir gönderi ()

Şeyma Subaşı, 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. 

Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı'nda tamamlamıştır. 

16 yaşından beri modellik yapmaktadır. 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

You call it lost , I call it found... ????‍♀️ Mood ????

Seyma (@seymasubasi)'in paylaştığı bir gönderi ()

2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ancak derece elde edememiştir. 

2008 yılında Var Mısın Yok Musun yarışmasına katılmış ve yapımcı Acun Ilıcalı ile ilişkileri başlamıştır. 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

????

Seyma (@seymasubasi)'in paylaştığı bir gönderi ()

Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı'dan boşandıktan sonra sosyal medyada Şeyma Subaşı ile resimlerini paylaşmalarıyla gündemden düşmemektedirler. 

Şeyma Subaşı'nın Ilıcalı'dan Melisa adında bir kızı vardır. 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Never Not Posing ???? ????????⭐️

Seyma (@seymasubasi)'in paylaştığı bir gönderi ()

Şeyma Subaşı, 18 Eylül 2017 tarihinde Fransa'nın Marsilya şehrinde 250 kişinin katıldığı bir törenle Acun Ilıcalı ile evlendi. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti 26.11.2018 tarihinde anlaşmalı olarak boşandı. 


Yorumlar