Mansur Yavaş Aslında Kimdir ve Nerelidir

38 Gösterim

0   0

Mansur Yavaş Kimdir ve Nerelidir? 23 Mayıs 1955'de Ankara / Beypazarı’nda doğdu. Muhafazakar ve 5 vakit namazını kılan bir ailede büyüdü. İlk, orta ve liseyi Beypazarı’nda okudu. 1983'de İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Askerliğini askeri savcı olarak tamamladı.1986'da Nursen Yavaş ile evlendi. 2 çocuk babası. Beypazarı’nda 13 yıl serbest avukatlık yaptı. 1999'da MHP'den Beypazarı Belediye başkanı adayı oldu. %51 oy oranıyla başkan seçildi. Mansur Yavaş Tarihi Beypazarı Konakları’nın restorasyonu yaptırdı. Mansur Yavaş 2014'de CHP' den Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı oldu. Seçimlerinde %43.83 (1 milyon 385 bin 916) oy aldı. Son günlerde CHP ve İyi Parti'den mi aday olacak sorusuyla gündeme konu oldu. Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener Mansur Yavaş'ın kendi partilerinden aday olmalarını istiyor. Yavaş'ın hayatı ile ilgili videomuzu umarım beğenirsiniz.
Son günlerde Ömer Çelik Necmettin keskin ile alakalı sahte senet konulu bir iddia ortaya attı. Mansur Yavaş sahte senet ile alakalı belgeleri ve mahkeme tutanaklarını komuoyu önünde göstererek açıklama yaptı. Fakat çoğu tv kanalında buna yer verilmedi.

Mansur Yavaş Kimdir ve Nerelidir | Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı adlı videomuzu izledikten sonra Kimdir ve Nerelidir adlı kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Daha Fazla Göster
Yorumlar