MELİS BUSE BETKAYAN'DAN ITIR ESEN'E BENİM ESTETİKSİZ HALİMDEN ÇİRKİN Vitrin

61 Gösterim

0   0

Türkiye Güzeli seçildikten sonra 15 Temmuz'da attığı tweet sebebiyle tacını kaybeden ve uzunca bir süre sessiz kaldıktan sonra Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığına dair dedikodular ile yeniden adını duyuran Itır Esen'e, evlilik programlarıyla tanınan Melis Buse Betkayan'dan ağır sözler geldi. Arto'yla birlikte Esra Balamir'in magazin programına konuk olan Betkayan, Esen için 'Benim estetiksiz halimden bile çirkin' dedi. Arto bu videoyu kendi sosyal medta hesabundan paylaştı.
Şeyma Subaşı'dan boşandıktan sonra gündeme gelen nafaka ve aldatma olayları ile konuşulan Acun Ilıcalı'nın adı son olarak 20 yaşındaki model Itır Esen'le aşk dedikodularına karışmıştı. Itır Esen hakkında konuşan Melis Buse Betkayan, Arto'nun 'Itır Esen'i nasıl buluyorsun?' sorusuna 'Çok çirkin, benim estetiksiz halimden bile çirkin. O denli kötü' dedi. TV'de yayınlanan Kısmetse olur isimli evlilik programından hatırlayacağınız gelin adayı Melis, Acun Ilıcalı, Itır'da ne buldu? sorusuna ise 'Onda ne bulduğunu gerçekten anlayabilmiş değilim. Geçen gün bir kafeye girdik. Bir tane kız girdi. Aptal saptal giyinmiş... Annem 'Bu Itır Esen' dedi. 'O kim?' dedim. Acun'un sevgilisiymiş. Acun'un sevgilisi olduğunu duyunca bir baktım kıza. Böyle bir şey yok! tek özelliği zayıf olması. Başka bir özelliği yok. cevabını verdi. Esra Balamir'in Itır Esen'in Şeyma Subaşı'na benzetildiğini hatırlatması üzerine tekrar söz alan Betkayan, 'Şeyma'nın eski haline, yarışmalara katıldığı haline çok benziyor. Şimdiki haliyle alakası yok' dedi.

Itır Esen geçtiğimiz günlerde de Ahmet Hakan'ın eleştirilerinin hedefi olmuştu.
Itır Esen'in Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajdan yola çıkarak çok çarpıcı bir yazı kaleme alan Ahmet Hakan, Itır Esen, 15 Temmuz şehitleri için attığı tweetin Gerçekten iğrenç, gerçekten kaba, gerçekten kusturucu, gerçekten edepsiz, gerçekten saygısız, gerçekten terbiyesiz olduğunu söylemişti. Itır Esen'in Cengiz Semercioğlu’na verdiği röportajda bu tweetle ilgili olarak “Densiz bir şakaydı. Bizim kuşağın espri anlayışı, bazen öyle kayalara toslamamıza neden olabiliyor.” şeklinde bir açıklama yaptığını hatırlatan Ahmet Hakan Espri yaparken kayalara toslayacak kadar deli, çılgın, hesapsız, kitapsız ve hiçbir şeyi takmaz bir tip olan bu Itır, İş kendisine sevgili yapmaya gelince, hiç de öyle kayalara toslamıyor! Bir anda gayet uyanık, gayet işini bilir, gayet kurnaz, gayet becerikli hale geliyor ve hemen kendisine çok zengin ve çok güçlü bir Acun buluveriyor. Aha buraya yazıyorum: Espri yaparken kayalara toslayan, ancak sevgili yaparken tam gaz ilerleyen bu genç kızımızın geleceği çok parlak... Gelecekte onun adını çok işiteceğiz çok. Demişti.
Daha Fazla Göster
Yorumlar