Bugün, O  11 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Detayı!

10 Şubat 2024 tarihi, altcoin dünyasında heyecan verici gelişmelere ev sahipliği yapıyor. VR oyun severler için Victoria VR’nin lansmanı öne çıkıyor. Diğer yandan KRYZA Exchange özel satış ve KRYZASCAN lansmanı ile gündemde. Öte yandan, Stella (ALPHA) ve Flare (FLR) gibi altcoinlerde ödül talep dönemleri devam ediyor. Neutron (NTRN), crvUSD (CRVUSD) ve Astroport (ASTRO) gibi platformlarda da çeşitli oylamalar ve teklifler kullanıcıları bekliyor. Bu özet, 10 Şubat 2024’te kripto para dünyasındaki en önemli gelişmeleri kapsamakta. İşte detaylar…

O altcoin projeleri için kritik gün

  • VR dünyasına meraklıysanız, 10 Şubat’ta Victoria VR’nin oyun lansmanı heyecan verici bir haber. Diğer detaylar henüz açıklanmamış olsa da, VR oyun severler bu günü işaretleyebilir.
  • KRYZA Exchange, hem özel satış hem de yeni blok tarayıcısı KRYZASCAN ile gündemde. 10-17 Şubat tarihleri arasında KRD Özel Satışı’na katılım hakkı, KRX PUBLIC SALE katılımcılarına özel. Ayrıca 10 Şubat’ta KRYZASCAN kullanıma açılıyor.
  • Stella (ALPHA) kullanıcıları Epoch 5 ödüllerini 10 Şubat’a kadar talep edebilecek.
  • Bu sırada Flare (FLR) sahipleri FlareDrop için son 67 günü değerlendirmeli.
  • Neutron (NTRN) ve dYdX (WETHDYDX) gibi platformlarda da çeşitli teklifler ve oylamalar devam ediyor.
  • Silly Dragon yeni bilgiler, ortaklıklar ve sürprizlerle karşımıza çıkıyor. Ayrıca, SaucerSwap aylık AMA etkinliğiyle topluluğu bir araya getiriyor. Ontology de Discord kanalı üzerinden canlı sohbet gerçekleştirecek.
  • Arcblock 2024 yol haritasını paylaşmaya hazırlanırken, Astroport yönetim sürecini hızlandırmak için ARC-120 oylaması düzenliyor.

Piyasadaki son durum nedir?

Bu sırada kripto para piyasası yükselişte. Geçtiğimiz hafta sonu Bitcoin en son düşüşlerden sonra toparlandı ve 43.000 dolar civarında kaldı. Sonraki birkaç gün oldukça olaysız geçti ve Bitcoin, birkaç kısa ve küçük yükseliş ve düşüş dışında bu seviyede kaldı. Ancak, nihayet Çarşamba akşamı ve özellikle Perşembe sabahı BTC’nin dar ticaret aralığını aşarak 45.000 dolara yükselmesiyle manzara değişmeye başladı.

Cuma günü, Bitcoin önce 46.000 doların üzerine çıktı, ardından 47.000 doları ve hatta kısa süreliğine 48.000 doları aştı. Aslında, kripto para birimi dün gece geç saatlerde 48.200 dolarlık yeni bir aylık en yüksek seviyeyi belirledi. O zamandan bu yana varlık yaklaşık bin dolar kaybetti ancak gün içinde hala %2 artışla işlem görüyor. Piyasa değeri 930 milyar dolara yükseldi ve altcoinler üzerindeki hakimiyeti %52 ile yüksek seyrediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx