Dizi ekibinden alkışlanacak hareket

Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı ‘İnci Taneleri’, önceki akşam ikinci bölümüyle ekrana gelmişti. İlk bölümüyle gerek reytinglerde gerekse sosyal medyada rekor bir başlangıca imza atan dizinin ikinci bölümü de yoğun ilgi görmüştü.

“İNCİ TANELERİ, TIPKI HAYAT GİBİ”

20 yıl sonra İnci Taneleri dizisi ile ekrana dönen Yılmaz Erdoğan, “Daha dizi başlamadan oluşan yankılar, seyircinin gösterdiği reaksiyon çok umut verici. Benim hep istediğim bir şey vardı. O da gerçek hayata benzeyen bir hikaye yazmaktı. İnci Taneleri bana bu imkanı verdi. Dizide çok trajik şeyler de var, çok komik şeyler de var. Tıpkı hayat gibi” ifadelerini kullandı.

“BU KADAR ÇOK KONUŞULMAYI BEKLEMİYORDUM”

‘Dilber’ karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü, “Ben de bu kadar çok konuşulmayı beklemiyordum açıkçası… Çok mutlu oldum, hep birlikte çok sevindik. Umarım dizimiz de Dilber’in getirdiği reaksiyonları getirecek” açıklamasını yapmıştı.

İNCİ TANELERİ COCİ’NİN YENİ EVİ OLDU

Dizinin ikinci bölümünde ‘Coci’ isimli yavru bir köpek de ekibe dahil oldu. Sahibi tarafından terk edilen Coci’yi sahiplendirme ilanında gören İnci Taneleri ekibi hemen harekete geçip Coci’nin yeni evi oldu. Dizide Azem ve Dilber’e eşlik eden Coci, hem oyuncu oldu hem de Yılmaz Erdoğan tarafından sahiplenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx