Elvis Presley’in kızı Lisa Marie Presley’in yaşadığı ev satışa çıktı

Lisa Marie Presley’in son evi, 4,6 milyon doların biraz üzerinde bir fiyatla piyasaya çıktı. Presley’in ölümüne kadar yaşadığı ev, emlakçısı ve arkadaşı Robb Friedman tarafından listelenmeden önce tamamen yenilendi.

Elvis ve Priscilla Presley’in kızı Lisa Marie Presley, ikiz kızları Finley ve Harper ve 1988’den 1994’e kadar evli olduğu eski kocası Danny Keough ile 2020 yılında Calabasas malikanesini kiralamış ve 12 Ocak’ta ölmeden önce de satın almayı planlamıştı.

Malikanede bir ev sineması, şarap mahzeni ve kapalı spor salonuna sahip olan 7.440 metrekarelik malikanede altı yatak odası ve yedi banyo bulunuyor.

Ocak ayında Lisa Marie Presley, kalp krizi geçirerek 54 yaşında hayatını kaybetmişti. Ancak bu ayın başlarında, ünlü ismin, birçok arkadaşının bile bilmediği bir kilo verme ameliyatı geçirdiği ve ölümünün de bu ameliyatın komplikasyonları nedeniyle gerçekleştiği ortaya çıktı.

Los Angeles County adli tabibine göre şarkıcı, bariatrik cerrahinin neden olduğu yapışıklıkların bir sonucu olan bağırsak tıkanıklığından öldü. Bariatrik cerrahi, Lisa Marie’nin durumunda olduğu gibi, bağırsakları boğabilen yara dokusu oluşturabilir.

Kaynaklar, Lisa Marie’nin ölümünden önceki günlerde karın ağrısından şikayet ettiğini söylerken, otopside de kalp krizi geçirmeden saatler önce mide ağrısı çektiği belirtiliyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx