Yapay Zekâ ‘Türkiye’nin En Güzel 11 Kadın Oyuncusu”nu seçti

2.Sayfa Magazin’in haberine göre yapay zekanın seçtiği 11 güzel kadın oyuncuların arasında yer alan ünlüler çok konuşulacak.

HANDE ERÇEL

İlk olarak ‘Güneş’in Kızları’ adlı dizide adını duyuran oyuncu Hande Erçel bir numaraya yerleşti. Erçel’in adı şimdilerde Hakan Sabancı ile anılmakta.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN

Sosyal medya paylaşımları çok konuşulan oyuncu Tuba Büyüküstün güzeller listesinde ikinci sırada. Güzel oyuncu şimdilerde ‘Zeytin Ağacı’ film çekimi için Ayvalık’ta.

BEREN SAAT

Aşk-ı Memnu dizisinde ‘Bihter’ karakteriyle hafızalara kazınan Beren Saat listenin üçüncü sırasında.

HAZAL KAYA

Adını Feriha Koydum dizisiyle akıllara gelen Hazal Kaya listenin dördüncü sırasında yer almakta. Oyuncu geçtiğimiz gün ikinci kez anne oldu.

FAHRİYE EVCEN

Güzel oyuncu Fahriye Evcen oğlu ve eşi Burak Özçivit ile adını sık söz ettirenlerden. Yaprak Dökümü dizisinde yıldızı parlayan oyuncu listenin beşinci sırasında yer alıyor.

CANSU DERE

Ezel dizisinin ‘Eyşan’ karakterine hayat veren Cansu Dere Şahsiyet dizisindeki rolü ile hayranlarını büyüledi. Cansu Dere listenin altıncı sırasında yer buldu.

BERGÜZAR KOREL

Güzel oyuncu Bergüzar Korel uzun zamandır ekranlardan uzak bir hayat yaşıyor. Korel listenin yedinci sırasından yerini kaptı.

DEMET ÖZDEMİR

Kısa süre önce eşi Oğuzhan Koç’tan bir anda boşanan güzel oyuncu Demet Özdemir’in adı bu sıralar Yunan dj Sergio ile anılıyor. Güzel oyuncu listenin sekizinci sırasında.

BENSU SORAL

‘Tatlı Küçük Yalancılar’ dizisindeki karakteriyle büyük bir hayran kitlesi yakalayan Bensu Soral ablası Hande Soral’ı sollayarak dokuzuncu sıraya yerleşiyor.

SERENAY SARIKAYA

Hem çalkantılı aşk hayatıyla hem de güzelliğiyle gündemden düşmeyen oyuncu Serenay Sarıkaya listenin onuncu sırasında.

ELÇİN SANGU

Saçları doğal kızıl güzel oyuncumuz Elçin Sangu ise listenin on birinci sırasında yer alıyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx